למינייט- כל השאלות שפחדת לפתוח את הפה ולשאול

למינייט- כל השאלות שפחדת לפתוח את הפה ולשאול

למינייט- ציפוי חרסינה

מה הוא למינייט? למי מתאים לעבור ציפוי חרסינה לשיניים? מה הם היתרונות של למינייט? מה היא העלות של ציפויי חרסינה? האם עישון מזיק לתהליך למינייט?

תהליך ציפוי השיניים בחרסינה היה בעבר נחלתם של שחקני הוליווד ופוליטיקאים והחיוך שלהם עורר בכולנו קנאה בכל פעם בה הוא הוצג על המסך. הודות להתקדמות אדירה בטכנולוגיות של סריקה והדפסה תלת ממדית לצד התמחותם של רופאי שיניים בתהליך הלמינייט, כיום ניתן לעבור ציפוי שיניים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובעלות אשר לא תוריד לך את החיוך מהפנים. לתהליך הלמינייט ישנם יתרונות רבים ובמהלך פגישת ייעוץ יתאפשר לך להבין בדיוק מה הן האפשרויות הרלוונטיות עבור הציפיות והמצב הנוכחי של השיניים שלך.

חשוב מאוד להבין שאף על פי שבמרבית המקרים לא יהיה צורך בשינוי מבנה השיניים הקיימות ותתבצע רק הדבקה של ציפוי החרסינה עליהן, עבודה עם גורם חובבני יכולה להוביל לתוצאות לא אסתטיות, במקרה הטוב, ולסכנה בריאותית אמתית לשיניים שלך במקרה הרע. הסריקה, ההתאמות, ייצור והדבקת ציפויי חרסינה לשיניים צריכות להתבצע רק על ידי רופא שיניים מוסמך אשר התמחה בהליך ומחזיק בגישה לציוד המתאים ולחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

מה למעשה קורה במהלך תהליך למינייט של השיניים

תהליך הלמינייט אינו הליך רפואי ארוך או כזה אשר דורש התאוששות ובמרבית המקרים הוא יחולק לשתי פגישות. במפגש הראשון עם רופא השיניים תתבצע סריקה תלת ממדית של מבנה השיניים שלך ויוצגו בפנייך האפשרויות השונות לציפוי החרסינה שלך. לקראת הפגישה השנייה יהיה על רופא השיניים להכין את ציפויי החרסינה ובמהלכה הם יודבקו לשיניים עבורן נוצרו. המרחק בין הפגישות יכול להשתנות על פי מורכבות ייצור ציפויי החרסינה שלך ובמרבית המקרים הוא עומד על מספר ימים. לתהליך הלמינייט אין זמני התאוששות ובמרבית המקרים ניתן לחזור לשגרה מלאה עם סיום ההדבקה.

כיצד ניתן לשנות את החיוך בעזרת למינייט

ציפויי חרסינה מאפשרים לך לשדרג את כל החלקים בחיוך שלך אשר אי פעם עצרו אותך מלחייך. בין אם מדובר בצבע, הצורה או המיקום היחסי של השיניים שלך. הודות לטכנולוגיות מתקדמות, כיום ניתן לייצר ציפויי חרסינה אשר יתאימו בדיוק לדרישות ולציפיות שלך.

שליטה בצבע השיניים בעזרת למינייט: שיטות צביעה מתקדמות מוודאות כי הצבע של ציפויי החרסינה שלך יחזיק למשך שנים רבות. ניתן לשלוט לחלוטין בצבע השיניים לאחר תהליך הלמינייט ולוודא שצבע השיניים שלך יתאים לצבע הפנים שלך ויראה טבעי.

שליטה במראה של כל שן בנפרד באמצעות למינייט: מדפסות התלת ממד שבהן נעשה שימוש מאפשרות ליצור את ציפויי החרסינה בכל צורה וברמת דיוק מרשימה ביותר. כבר בפגישת הייעוץ הראשונית יתאפשר לך לדון עם רופא השיניים במראה של כל אחת מהשיניים שלך ובצורה שלה. ציפויי החרסינה מסתירים שברים או סדקים, מתאימים את השן לגובה של השיניים האחרות ומעניקים לה צורה חלקה ואסתטית. אף על פי שבמרבית המקרים אין צורך בשינוי השיניים ומתבצעת רק הדבקה, ישנן פעמים שבהן רופא השיניים ימליץ על שינוי השיניים הטבעיות.

שליטה במבנה השיניים הכללי הודות ללמינייט: רווחים בשיניים, גדולים ומרכזיים או קטנים וצדדיים פוגעים בנראות הפה בצורה משמעותית. במהלך תהליך הלמינייט יתאפשר לך לחבר את החיוך שלך בין כל השיניים ולסתום רווחים קיימים.

איזו תחזוקה דורשות השיניים לאחר תהליך הלמינייט

תחזוקה של ציפויי החרסינה אינה שונה מתחזוקה וטיפול של שיניים אשר לא עברו תהליך למינייט. ציפוי החרסינה הינו עמיד ומגן על השן שתחתיו אך, חשוב להקפיד על שמירה על היגיינת פה בעזרת צחצוח שיניים יומי, שימוש בחוט דנטלי וביקור תקופתי אצל השיננית. בניגוד לשיניים אשר לא עברו תהליך למינייט, ציפויי החרסינה אינם מוכתמים עם הזמן והצבע שלהם נשמר ואינו מושפע משתיית יין, שתייה מתוקה, קפה או אפילו עישון סיגריות. כבר במהלך פגישת הייעוץ הראשונית, רופא השיניים יוכל להסביר לך כיצד יהיה עלייך לשמור על השיניים שלך לאחר תהליך הלמינייט וחשוב לעקוב אחר הוראות הרופא.

האם תהליך למינייט מחייב טיפול בכל השיניים

הודות לשיטות הייצור החדישות והמדויקות של ציפויי החרסינה, רופא שיניים מומחה ומנוסה יוכל להתאים לך ציפויי חרסינה לכל השיניים בפה או לשיניים נבחרות. בחירה בציפוי של שן אחת או מספר שיניים בניגוד לכולן יכולה להיות כלכלית או פרקטית, במקרים של תיקון שברים בשיניים הקדמיות לדוגמא, רק שן אחת דורשת תיקון בעוד שאר השיניים לא מצריכות ציפוי חרסינה. אם בעבר הבעיה בתיקון שן יחידה הייתה שציפויי החרסינה היו בולטים מעל לשיניים הטבעיות, צביעה חכמה מאפשרת לצבוע את השן בדיוק בצבע של שאר השיניים בפה ולהשתלב ביניהן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​